Hírek
2017. Július 21. 07:29, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Belefulladt a Balatonba egy férfi
Egy 50 éves pécsi férfi fulladt a Balatonba Balatonfenyves Csalogány strandjánál csütörtök délután - közölte Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel csütörtökön.
A férfi a szemtanúk beszámolója szerint vélhetően rosszul lett fürdőzés közben, alig 50 méterre a parttól, és elmerült. Kihúzták a partra, de a mentők már nem tudtak segíteni, mentőhelikopter is hiába érkezett a helyszínre.
A Fonyódi Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja az ügy körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
