Hírek
2012. Szeptember 14. 10:09, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt teljes útzár a 8-as főúton
Egy kamion szenvedett balesetet a 8-as főúton Ajka-Bakonygyepesnél, a helyszínelés idejére teljes útzárat rendeltek el, személyi sérülés nem történt
Egy kamion szenvedett balesetet a 8-as főúton Ajka-Bakonygyepesnél, a helyszínelés idejére teljes útzárat rendeltek el, személyi sérülés nem történt - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője péntekenaz MTI-vel.
Kómár Viktória elmondta: egy kamion csúszott meg a 8-as főút 82 és 83 kilométere között pénteken reggel, melynek következtében a jármű az úttesten keresztbe fordult, személyi sérülés nem történt.
A baleseti szemle és a mentés idejére teljes útzár van érvényben, a rendőrök a forgalmat Ajkarendek felé terelik - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 13:00, szombat | Belföld
Lannert Juditot kérte fel gyermek- és oktatási miniszternek Magyar Péter
2026. Április 25. 11:00, szombat | Belföld
Hann Endre: a háború mint veszélyforrás túlfeszítése tévedés volt a Fidesz kampányában
2026. Április 25. 08:37, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: szakmai, alkotó munka kezdődhet a közlekedésben és a közberuházások terén
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
