Hírek
2018. Június 04. 07:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Akár 30-40 perccel is hosszabb lehet az utazási idő a miskolci vasútvonalon
Műszaki hiba miatt a Budapest-Hatvan-Miskolc vonalon közlekedő vonatok menetideje 30-40 perccel is megnőhet, egyes elővárosi vonatok pedig nem közlekednek hétfőn napközben - közölte a Mávinform az MTI-vel hétfőn reggel.
Aszód és Tura között kábelzárlat miatt meghibásodott egy biztosító berendezés, ezért napközben a több száz méter kábelt kell kicserélni. A munkálatok alatt a biztosító berendezés nem működik teljes körűen, ami lassítja az arra közlekedő vonatok haladását. A torlódások és nagyobb késések elkerülése érdekében a Budapest-Hatvan vonalon egyes elővárosi vonatok hétfőn napközben kimaradnak a menetrendből.
A vonatszerelvény fordulók miatt ez a korlátozás kihatással lesz a Budapest-Sülysáp közötti vonatközlekedésre is, néhány sülysápi személyvonat sem közlekedik majd - írták.
Az utasok a térképes Vonatinfó applikáción tájékozódhatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
